FAN WRESTLING
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FAN WRESTLING

Totul despre Wrestling
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 The Rock prefera MMA decat WWE

In jos 
AutorMesaj
Legend_Killer
Admin
Legend_Killer


Mesaje : 619
Data de inscriere : 16/07/2010

The Rock prefera MMA decat WWE Empty
MesajSubiect: The Rock prefera MMA decat WWE   The Rock prefera MMA decat WWE Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 4:45 am



Ce te aduce in UFC?
The Rock: Mereu am fost un mare fan al tuturor luptatorilor si al companiei. Am venit, mi-am promovat filmul, am un nou film numit ‘Faster’. E tot timpul bine sa vin sa ii vad pe baieti luptand, sa-l vad pe Dana (White, presedintele UFC), mereu ma simt bine.

Am observat ca te-ai uitat la ultima lupta alaturi de Dana White. Cum se simte asta?
E misto. Desigur e un tip care pune multa pasiune, un promotor cu multa pasiune. La sfarsitul zilei, vrea doar sa vada lupte grozave si organizeaza lupte grozave. E mereu minunat sa il vad si nu numai asta – e minunat sa ma uit la lupte cu el ca sa ai si tu aceeasi perspectiva pe care o are el.

Acum multi ani cand ai plecat din CFL (Liga Canadiana de Football american) si ai intrat in WWE. Daca UFC-ul ar fi fost atat de mare in acea perioada cum e acum, ai fi ales MMA-ul?
Nu e nicio indoiala. Iubesc acest sport si m-am gandit sa concurez in Octagon. E ceva ce mi-ar fi placut sa fac. Dar am luat-o pe alta ruta. Am mers la Hollywood.

Ia MMA-ul ceva de la wrestling? Crezi ca dauneaza industriei?
Nu, nu cred ca dauneaza industriei. Ceea ce cred eu ca e bun pentru industrie, ceea ce a fost bun pentru industria wrestlingului a fost explozia MMA-ului, evolutia MMA si toate disciplinele pe care le aduc luptatorii. Cred ca e bine pentru industrie. Punct

Te vei intoarce vreodata in wrestling?
Nu, nu cred. Am realizat tot ce vroiam sa realizez si Brock Lesnar era ultimul tip cu care vroiam sa lupt si am avut privilegiul de a ma lupta cu el in toata lumea si acum am privilegiul sa il urmaresc dominand in UFC.

sursa: Wfan.ro
Sus In jos
https://fanwrestling.all-up.com
 
The Rock prefera MMA decat WWE
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Va place noul look al lui The Rock?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FAN WRESTLING :: Stiri-
Mergi direct la: